Daha önce kayıt olmuş müşterilerimiz; kayıtlı e-posta adresiniz ve 0 ve aralık olmadan 10 haneli ( ********** ) telefon numaranız ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Whatsapp Mesaj Kutumuz

Ün Tarım Çiçekçilik - Türkiyenin Toptan Çiçekçisi

İade ve Değişim

İade ve Değişim

www.untarim.com.tr web sitesinden aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde ve neden belirterek iade edebilirsiniz.

1- İade işlemi ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (2) gün için geçerlidir.

2- Doğası nedeni ile depolanamayan ve / veya bakım isteyen ürünler, çiçek soğanları, canlı bitki ve fideler teslim alındıktan en geç iki (2) gün içinde orijinal paketlemesi ile birlikte iade edilebilirler.

3- İade edilecek ürün aksesuar vb... parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Her türlü kırılacak ürün ve seramik saksılar aynı ya da benzer kargo paketlemesi ile geri iade kargoya teslim edilir. Kargonun hasarsız olarak firmamıza ulaşmasından alıcı sorumludur.

4- İade edilecek ürünün, ''Garanti Şartları" bölümündeki şartlara tamamen uyması gerekmektedir.

5- İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat, iade kargo ücretleri vs.) müşteriye aittir.

6- Ancak malın kusurlu çıkması durumunda iade masrafları ÜN TARIM ÇİÇEKÇİLİK tarafından karşılanır.

7- İade işlemi, ürünün ÜN TARIM ÇİÇEKÇİLİK’ e ulaşmasıyla başlar.

8- ÜN TARIM ÇİÇEKÇİLİK ekibi iade işlemini değerlendirip kısa süre içinde size sonuçla ilgili bilgi verecektir.

9- İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemlerin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir. Hesaba iade aktarımlarında bankaların kestiği masraf ve ücretler, toplam tutardan düşüldükten sonra kalan bakiye iade edilecektir. İade sebebinin ÜN TARIM ÇİÇEKÇİLİK'ten kaynaklanması durumunda tüm masraflar firmamıza aittir.