Daha önce kayıt olmuş müşterilerimiz; kayıtlı e-posta adresiniz ve 0 ve aralık olmadan 10 haneli ( ********** ) telefon numaranız ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Whatsapp Mesaj Kutumuz

Ün Tarım Çiçekçilik - Türkiyenin Toptan Çiçekçisi

Hakkımızda

Ün Tarım Çiçekçilik, 40 yılı aşkın süredir çiçekçilik sektöründe profesyonel düzeyde faaliyet göstermektedir. Toptan kesme çiçek konusunda, ithalat ve ihracat yapan şirketimiz başta Antalya olmak üzere  Burdur, Denizli, Isparta, Konya bölgelerine, soğutmalı araçlarla haftalık düzenli satış yaptığı gibi, Türkiye genelinde her noktaya, kargo ve uçak kargo ile satış ve teslimat yapmaktadır. Ün Tarım Çiçekçilik Hollanda, Almanya, İspanya gibi ülkelere ihracat yapmaktadır. Kendi üretimi ile birlikte müstahsildende ürün alıp satmaktadır. Hollanda ve Kenya'dan ithalat yapmak suretiyle çiçek tedariki yapan firmamız, çok çeşitli kesme çiçek ürünleriyle sektörde önemli firmalardan biridir. İthal ürünlerin payı %15 civarında ve ihraç ürünlerin payı ise %25 civarındadır. Ün Tarım Çiçekçilik, toptan kesme çiçek faaliyetlerinin dışında, diğer tarımsal üretim, gübre ve ilaç ticareti ve finansal işlemlerle sektörde faaliyetlerine devam etmektedir.

 


Neden Ün Tarım Çiçekçilik?

Ün Tarım olarak müşterilerimize profesyonel düzeyde hizmet etmek için en iyi yaptığımız çiçekçilik konusunda tutkuluyuz. İlişkilerimizin büyümesine yardımcı olma çabalarımızla tüm müşterilerimizin kazanıldığına inanıyoruz.

Misyonumuz

Dürüstlük ve güven felsefemizin temel dayanaklarıdır. Müşterilerimize karşı sorumlu davranıyoruz ve müşterilerimizle uzun süreli ve kalıcı ilişkiler sürdürme konusundaki rekorumuzla gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz

Sürdürülebilirlik, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çevre ile olan ilişkilerimizde anahtar kavramdır. Başarılı bir şekilde gelişmeye devam ederek, ürün ve süreçlerde kaliteyi ön koşul olarak görüyoruz.

Ün Tarım Çiçekçilik, farklı ve ilham verici fikirlerle yola devam eden zamansız bir çiçekçilik markasıdır. İçinde yalın, estetik ve duygu temelli tasarım çiçekleri barındıran Ün Tarım Çiçekçilik, bir tasarımcı edasıyla dokunuşlar yapmanıza olanak sağlar. Her gün değişen, gelişen teknolojiyi takip ederek tasarladığımız çiçeklerimizi, Antalya başta olmak üzere, bir çok farklı noktalarda, farklı mağazalarda sizlerin beğenilerinize sunmaktayız. Sizlere daha farklı tasarım çiçekler ve ürünler sunmak adına dünyanın her yerinden sektörü takip ediyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimize yıllarca edindiğimiz tecrübemizle alternatif çiçekleri sunarak, zevkli ve keyifli anlarınızda yanınızda olmak istiyoruz.

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya sayfalarımızı görmek için aşağıdaki simgeleri tıklayın.

 

 

Bizimle iletişime geçin!

Bize E-posta, WhatsApp, Telefon ve Mail ile ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz