Daha önce kayıt olmuş müşterilerimiz; kayıtlı e-posta adresiniz ve 0 ve aralık olmadan 10 haneli ( ********** ) telefon numaranız ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Whatsapp Mesaj Kutumuz

Ün Tarım Çiçekçilik - Türkiyenin Toptan Çiçekçisi

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Sn Müşterimiz;

Bize vermiş olduğunuz her türlü bilgi tarafımızca sır olarak kabul edilip kesinlikle başkaları ile paylaşılmayacaktır. Sipariş esnasında bize vermiş olduğunuz adınız, adresiniz, telefon numaralarınız, e-mail adresiniz, alıcının ad, adres, telefon bilgileri, mesajınız bizim açımızdan gizli bilgi olarak kabul edilip gizlilik anlaşması ile koruma altındadır. E-mail adresiniz ve diğer bilgileriniz kesinlikle 3. şahıs veya kurumlarla paylaşılmaz. Kredi kartı bilgileriniz Dünya standartlarında güvenli 128 Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemin veri tabanı altında tutulmamaktadır. Kredi kartı ile işlemleriniz sizinle banka arasında yapılmaktadır bu nedenle sistemimizde kart bilgilerinizin kaydedilmesi gibi bir durum bulunmamaktadır.

ÖDEME-GÜVENLİK KONTROLÜ

Bazı durumlarda bankadan sözlü olarak ödemenizin teyidi istenebilir. Bu gibi durumlarda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinize ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

KREDİ KARTI SAHİPLERİNE ÖNERİLER

Alışveriş yaptığınız sayfanın güvenilir oldugunu anlamanın en kesin yolu , kredi kartınızla ilgili bilgileri gireceğiniz sayfanın Internet adresindeki "http" nin "https" ye dönüşmesidir.Bu dönüşüm firmanın sanal mağazasının bulunduğu sitenin SSL güvenlik protokolünü kullandığını gösterir. İnternet üzerinde sanal alışveriş hizmeti veren firmalar, sanal alışverişin güvenliğini sağlayan standartlar ve teknolojiler kullanmaktadır. Internet tarayıcınızın Explorer veya Firefox olmasına bağlı olarak kilit ikonu kilitlenmiş ve anahtar ikonunun kırık olmadığı sayfalar güvenli sayfalardır. Fakat bu durum tarayıcı versiyonlarına göre ve sertifikanın alındığı sertifikasyon kurumuna göre değişiklik gösterebilir.